4 Aralık 2013 Çarşamba

Yeni ciciler aldım :))


Bugün havanın soğuk olmasına aldırmadan sevgili ayıcığım işten gelir gelmez "Dekupaj" malzemeleri almak için dışarı çıktık. Lakin Bursa bir ölü şehir gerçekten. Saat sadece akşam yediydi ve her yer kapanmıştı. U'mutsuz bir şekilde dolaşırken Cumhuriyet Caddesinde şirin bir dükkan dikkatimizi çekti. Dekupaj için hiçbir şey alamamıştım ama bir sürü güzel ciciler vardı orada. Ve en güzellerini aldım nihayetinde.. Şu dantellerin güzelliğine ölünür yahu ♥  Çok seviyorum dantelleri.. Sık sık da diktiğim etek, bluzlarda kullanıyorum. Ve işin güzel yanı danteli her yerde kullanma şansına sahipsiniz.. Kutu süsleme, kavanoz süsleme, defter süsleme ve daha birçok şeyde.. Dantelin girdiği her şey çok cici ve zarif görünüyor nedense..


Birde bu şirin kurdeleler tabii.. Nasıl güzeller.. Üstteki kalın kurdeleyi kavanoz süslemede kullanacağım. :) Çok şirin gözüküyorlar değil mi?


Şu broşun şirinliğine bak! Bunu hem kullanmak hem de çalışmam için örnek olarak aldım. Bana ilham getirdi nedense.. Keçeden bu ve buna benzer daha bir sürü tatlı broşlar yapabilirim.. :))


Bunu nerede kullanacağımı henüz bilemiyorum ama görünce çok hoşuma gitti ve hemen aldım.. Sanırım defter süslemesinde kullanabilirim.. Çok şeker gerçekten..


 Veee bu harika apoletlerrr :) çiftini 5 liraya aldım :)) Gömlek dikiyorum şuanda ve gömleğim bu apoletlerle harika görünecek.. Gömleğim bittiğinde burada paylaşacağım :) Apoletleri seviyorum.. Hele ki kuru kafalı olanları daha da seviyorum..

Birde rengarenk keçeler aldım.. Yakın zamanda onları burada görebilme şansınız olacak :))

Geceniz iyi olsun.. Sevgiyle Kalın ♥

1 yorum: