11 Ekim 2015 Pazar

Bal gibi bir pazar ♥


Günaydın !
Mutlu Pazarlar ♥
Mis gibi bir Ankara gününden herkese merhaba :)
Havalar yavaş yavaş soğumaya başladı. Sonbahar kendini gösterdi.
Sarı sonbahar tüm güzelliğiyle kapıda. En sevdiğim havalar... Hırka mevsimi, battaniyenin altına gömülüp kahveni, kitabını alıp, pencereye değen yağmur taneciklerinin çıkardığı melodili sesleri dinlemek... Sarı yapraklarla dolu bir sokakta ellerin cebinde, ayaklarından çıkan yaprak hışırtısı sesleri... Düşünmesi bile huzur verici. bu sonbaharda sarı ve tonlarının en güzel hallerini fotoğraflamak istiyorum nasipse. İçimizi sıcacık yapacak güzel sonbahar fotoğrafları. 
Şu aralar işlerin yoğunluğundan, bitmek bilmeyen ev temizliğinden fırsat bulamasam da yakın zamanda inşallah rahatlayacağım ve kendimi dışarı atacağım. Uzun yürüyüşler yapıp, güzel sonbahar fotoğrafları çekeceğim Allah'ın izniyle.
Yeni yerler keşfedeceğim.. Uzun yazılar yazacağım pembe battaniyemin altında, kahvemden yudumlarken...

Fotoğraf çekmek zaten benim için vazgeçilmez bir tutku. Hele ki bir de fotoğraflarım doğanın renkleriyle bezenince ortaya muazzam bir mutluluk çıkıyor.


Yine çenem düştü. :)
Bugün pazar..
Bol gezmeli, eğlenmeli, kahveli, gülümsemeli, muhabbetli bir gün olsun sizler için.


Bal gibi, mis gibi, huzur dolu, musmutlu pazarlar hepinize ♥


Keşke bu câânım lavantaların kokusunu da paylaşabilsem buradan. Ne güzel olurdu :)


Kocaman sevgiler Bahar Yıldızı'ndan ♥
Bu arada instagram 'da daha aktifim.
Ayrıca 5k olmuşum..
Sevgili takipçilerime sonsuz teşekkürler olsun ♥

~

~ Happy Weekend ~

3 yorum:

 1. Fotoğraflar çok güzel. Yazınızın tarihine özellikle baktım ve evet her yeri karanlığa boğmak isteyenlere inat umut dolu bir yazıyla süslenmiş iç açıcı fotoğraflarınız için teşekkürler. Dilerim yakında güzel ülkem gerçekten kavuşur aydınlığa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim.. O sizin güzel bakışınız asıl.. Evet, birilerine inat, umut dolu olmalıyız. Bütün karanlık gecelerin ardından gün sıkılmadan nasıl doğuyorsa bizde öyle sıkılmadan yılmadan, güzel günler göreceğimize dair umutlanmalıyız.. Ben teşekkür ederim asıl.. Yüreklendirdiniz beni.. Bende aynı şeyi diliyorum kalpten bir şekilde... kocaman sevgiler ♥

   Sil
 2. Sonbahar ♥ Sarının tonları gelir hep aklıma sonbahar deyince. Ben de seviyorum fotoğraf çekmeyi ama telefonumun el verdiği kadarıyla :) Ayrıca lavantanın kokusunu aldım ben burdan.. Daha güzel pazarlar olsun artık sevgili ülkemizde ♥

  YanıtlaSil