17 Ağustos 2016 Çarşamba

Kimberley Freeman ~ Deniz Feneri Koyu Kitap Yorumu


 Merhabalar ♥
Uzun süredir yazamıyorum ve ben blogumu çok özledim. Fırsatını da bulmuşken küçük  de olsa bir yazı yazayım dedim. Bu yazımda sizlere Kimberley Freeman'in güçlü kaleminden çıkan Deniz Feneri Koyu kitabı hakkında birkaç şey söyleyeceğim. İnstagramda @fiyonkkmakarna Sumru'mla okuduğumuz "Deniz Feneri Koyu" nu bitireli çok oldu ama bir türlü kitap hakkındaki düşüncelerimi yazamadım.. Bu yüzden kitap hakkındaki kısa düşüncelerimi belirtmek istiyorum.
Kır Çiçeği Tepesini de çok beğenmiştim. Bu kitabı da beni çok heyecanlandırdı.. Özellikle sonlarına doğru gerçekten çok heyecanlandım ve duygulandım.. Sonu beklediğimden daha iyiydi.. Sadece Isabella karakterini sevemedim nedense.. Problemli bir tipti.. Ama farklı tipler okumak da çok keyif verici.. Her kitap her insanda aynı etkiyi yaratmaz muhakkak ama ben çok sevdim ya ! Gelsin yenisi diyorum ! 
Ve eğer hala yazarın kitaplarını okumadıysanız; gidin ve kendinize Kır Çiçeği Tepesi ile  Deniz Feneri Koyu temin edin !
Kitapla ilgili çook güzel alıntılar not etmiştim ama şuan kitap yanımda olmadığı için aklımda kalan şu küçük alıntı ile kapanışı yapayım;


 "Oysaki iyileşmek bir nevi unutmak demekti." ~ Deniz Feneri Koyu ~ ⛵

Sevgiyle Kalın ♥

3 yorum:

  1. Gördüğümde ben de almak istiyorum, instagramda ve snapte çokça paylaşım yapmıştın merak ettim :)

    YanıtlaSil
  2. Bahar Yıldızı, zaten font karışık bir de yazı küçük, zor okudum vallahi~

    YanıtlaSil